Nabízíme

Svatební tanec

Podporují nás

Olomoucký kraj Magistrát města Olomouce arescz Rádio Haná

Podporujeme

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

QUICK Info

  • Ve ÄŤtvrtek 26/4 probÄ›hne v ÄŤase 16:30-17:30 hod. STT Workshop

Trenéři

Klub sportovního tance Quick Olomouc

Taneční a Pohybový kroužek, Junioři

pointRadim Stupka a Tereza Jendrulková

Akademičtí mistři České republiky v LAT i STT 2016, II. vícemistři České republiky v 10 tancích, Finalisti mistrovství České republiky STT, 7. místo mistrovství České republiky LAT. Členové Národního reprezentačního týmu ve STT a 10 tancích. Semifinalisté Evropského poháru v 10 tancích, semifinalisté Evropského poháru ve STT, 14. místo Světový pohár STT a 13. místo Světový pohár 10T. Finalisti mnoha zahraničních soutěží WDSF.

Standardní tance

pointJaroslav a Dagmar Ceklovi

Druzí vicemistři České republiky profesionálů ve standardních tancích, mnohonásobní reprezentanti Mistrovství světa, Evropy, světového a evropského poháru, členové národního týmu ČR ve standardních tancích v kategorii Senior I., v předchozích letech dlouholetí držitelé nejvyšší, mezinárodní třídy ve standardních tancích (10 let) a jejich start v tomto sportovním odvětví se datuje od roku 1996. Jarda je držitel licence trenéra a porotce III. třídy ČSTS.

pointRenata Mrázová

Mistryně České republiky ve standardních tancích, šestinásobná Mistryně České republiky v deseti tancích, vicemistryně České republiky profesionálů ve standardních tancích, TOP porotkyně a trenérka I. třídy ČSTS, špičková profesionální tanečnice a trenérka.

pointRadim Stupka a Tereza Jendrulková

Latinsko-Americké tance

pointRadim Stupka a Tereza Jendrulková

pointMiroslav Kuchař

Externí trenér latinsko-amerických tanců a pohybové průpravy tanečníků, Hvězda Česko - Slovenského i Světového tance, Během své aktivní kariéry startoval a zvítězil ve více než 250ti soutěžích v nejvyšší kvalifikační třídě M a získal celkem 26 titulů mistra republiky v různých tanečních žánrech, Trenér a Konzultant mnoha mistrů, vicemistrů a úspěšných tanečníků.